Admin

Aktualności

KS GROCHOLICE - BG SPORT 2:2 (1:1)

• autor: bakowagora, 2016-10-09 10:48

W szóstej kolejce wywieźliśmy szczęśliwy remis z Bełchatowa. Gospodarze mięli więcej z gry, ale niewiele z tego wynikało. Więcej o meczu w rozwinięciu.

KS GROCHOLICE - BG SPORT BĄKOWA GÓRA 2:2 (1:1)

35', 54'                     Dawid Patek 22'

Mateusz Patek 77'

BG SPORT: Jakub Kusa - Dawid Gawlik - Krzysztof Majewski, Łukasz Żurawski - Adam Wołczyk - Bartłomiej Skowron, Mateusz Patek, Tomasz Wieczorek, Rafał Chmielewski (85. Paweł Smolarek) - Dawid Patek (46. Mateusz Smolarek), Tomasz Pągowski.

Trener: Jarosław Koski.

Żółta kartka: Bartłomiej Skowron.

Relacja ,,minuta po minucie”:

7' – strzał Wieczorka, bramkarz wypuszcza, ale Pągowski nie zdążył do dobitki

13' – szansa Grocholic, blokujemy strzał

22' – 0:1 dla nas, wyszliśmy pressingiem, gospodarze tracą piłkę na własnej połowie i D. Patek strzałem po rykoszecie umieszcza piłkę w siatce

25' – fragment przewagi BG Sport – u, niecelny strzał Chmielewskiego

32' – groźnie Grocholice tuż obok słupka

35' – 1:1, strzał z wolnego pod poprzeczkę

46' – zmiana: M. Smolarek za D. Patka

53' – znakomita okazja BG, wrzutka Wieczorka z wolnego, Pągowski strzela głową, bramkarz wybija, dobitka M. Patka w czystej sytuacji, jednak znów golkiper górą

54' – niewykorzystane sytuacje się mszczą i przegrywamy 2:1 po kontrze

57' – strzał głową Majewskiego nad poprzeczką po wrzutce z wolnego

60' – Majewski wybija głową z linii bramkowej

62' – żółta kartka dla Skowrona

65' – Grocholice niewiele nad poprzeczką z ostrego kąta

75' – powinien być karny dla nas po ręce, gwizdek sędziego jednak milczy

77' – 2:2, wrzutka Żurawskiego i M. Patek trafia głową

85' – zmiana: P. Smolarek za Chmielewskiego

90+2' – szansa gospodarzy na zgarnięcie trzech punktów, ale ratuje nas poprzeczka.

Cieszy ten punkt wywalczony na trudnym terenie. Optyczną przewagę mięli gospodarze, ale my również jeśli bylibyśmy skuteczniejszy to mogliśmy wygrać. Za tydzień w niedzielę u siebie gramy z Pławnem i musimy powalczyć o trzy punkty.