Admin

Aktualności

BG SPORT - RUCH 1:3 (0:2)

• autor: bakowagora, 2016-09-26 13:06

Niestety przegrywamy drugi mecz z rzędu, niesmak jest tym większy że nie byliśmy gorsi od rywala i zmarnowaliśmy kilka wybornych sytuacji do zdobycia gola. Więcej o meczu w rozwinięciu.

BG SPORT BĄKOWA GÓRA - RUCH CHRZANOWICE 1:3 (0:2)

Dawid Gawlik 86' - k.                   31' sam., 38', 70'

BG SPORT: Jakub Kusa - Dawid Gawlik - Krzysztof Majewski, Łukasz Żurawski - Adam Wołczyk - Michał Jeż (72. Mateusz Smolarek), Mateusz Patek (46. Bartłomiej Skowron), Tomasz Wieczorek, Rafał Chmielewski (46. Piotr Szymanek) - Dawid Patek (77. Damian Michalski), Tomasz Pągowski.

Trener: Jarosław Koski.

Żółte kartki: brak.

Widzów: 60.

Relacja ,,minuta po minucie”:

1' – powinno być 1:0 dla nas, sędzia nie uznaje jednak gola Jeża dopatrując się faulu na bramkarzu

2' – Chmielewski strzela nad poprzeczką

10' – M. Patek próbuje głową po wolnym Gawlika, nieskutecznie

19' – pressing BG Sport – u na połowie rywala przynosi efekty, Pągowski w czystej sytuacji strzela nad poprzeczką

24' – pierwsza dobra okazja gości, wybijamy

27' – długie podanie do M. Patka, ten niewiele obok słupka

30' – Pągowski z wolnego w mur, dobitka Wieczorka obok bramki

31' – 0:1, goście obejmują prowadzenie po samobójczej bramce Żurawskiego, który niefortunnie wybijał

34' – Pągowski wychodzi sam na sam, podaje jeszcze do Jeża a ten pod presją obrońcy strzela nad poprzeczką, nie mamy szczęścia

38' – 0:2, niewykorzystane sytuacje się mszczą, tracimy gola po kontrze

46' – zmiany: Szymanek za Chmielewskiego i Skowron za M. Patka

50' – D. Patek z wolnego w mur

52' – Szymanek w niezłej sytuacji nad poprzeczką, był za bardzo pod piłką

66' – rożny dla nas, Pągowski głową nad bramką

70' – 0:3 i po meczu, Kusa wybija strzał, ale przy dobitce już jest bezradny. Był w tej sytuacji uderzony w głowę, ale zdaniem arbitra nie było faulu w przeciwieństwie do sytuacji z 1 minuty

72' – zmiana: Smolarek za Jeża

77' – zmiana: Michalski za D. Patka

79' – otwieramy się całkiem, ale Kusa broni w beznadziejnej sytuacji

86' – karny dla nas na Smolarku i pewnie strzela go Gawlik.

Przegraliśmy mecz, którego nie powinniśmy przegrać. Niestety liczy się skuteczność, a nie wrażenia artystyczne. Teraz przed nami dwa ciężkie sobotnie wyjazdy i wszyscy musimy coś z siebie dać, aby był jakiś efekt punktowy. Za tydzień jedziemy do Dobryszyc, a za dwa do Grocholic.